HAKKIMIZDA

1982 yılında kurulan firmamız, sektöründe elde ettiği tecrübelerle müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye devam etmektedir. Tarımda, endüstride ve bireysel kullanımda ihtiyaç duyulan güç ürünlerini, en iyi kalite ve en uygun fiyatla müşterilerine ulaştırmaya özen göstermektedir. Kuruluşundan bu güne, müşterilerinin talepleri doğrultusunda kendini yenileyen firmamız, sahip olduğu ticari ahlak ile dürüstlük ve kaliteyi daima ön planda tutmaktadır.

Jeneratör, Motor, Motopomp ve Çapa Makineleri gibi ürün grupları konusunda SOLAX markasıyla en iyi ürün ve hizmeti sunma gayretini gösteren firmamız, değişen dünya koşulları ve artan rekabet doğrultusunda sürekli gelişim çabası içerisindedir.

Vizyonumuz
Sürekli gelişme ve yenilikçi bir yaklaşımla, müşterinin talep ettiği kaliteli ürünü, doğru zamanda ve uygun fiyatla sunarak, sektörde lider konuma sahip olmaktır.

Misyonumuz
Şirketimizin temel değerleri doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden, müşteri odaklı çalışmalarını sürdüren ve küreselleşen dünyaya ayak uyduran bir firma olarak uzun yıllar sektörde faaliyetlerimizi sürdürmektir.

Kalite Politikamız
Vizyon, misyon ve temel değerlerimiz doğrultusunda, sürekli gelişme ve yenilenmeyi ön planda tutarak, üründe ve hizmette, müşterilerimizin talep ettiği yüksek kalite standardı çizgisini sürdürmektir.