Isletim sisteminiz Flash Ögeleri Desteklemiyor.
Yüklemek için tiklayiniz.

Isletim sisteminiz Flash Ögeleri Desteklemiyor.
Yüklemek için tiklayiniz.

   
 
 
  Benzinli Jeneratörler
  Dizel Jeneratörler
  Benzinli Motopomplar
  Dizel Motopomplar
  Benzinli Motorlar
  Çapa Makineleri
  Motorlu Tırpanlar
  İlaçlama Makineleri
  Motorlu Testereler
 
 
1982 yılında kurulan firmamız, sektöründe elde ettiği tecrübelerle müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye devam etmektedir. Tarımda, endüstride ve bireysel kullanımda ihtiyaç duyulan güç ürünlerini, en iyi kalite ve en uygun fiyatla müşterilerine ulaştırmaya özen göstermektedir. Kuruluşundan bu güne, müşterilerinin talepleri doğrultusunda kendini yenileyen firmamız, sahip olduğu ticari ahlak ile dürüstlük ve kaliteyi daima ön planda tutmaktadır.

Jeneratör, Motor, Motopomp ve Çapa Makineleri gibi ürün grupları konusunda SOLAX markasıyla en iyi ürün ve hizmeti sunma gayretini gösteren firmamız, değişen dünya koşulları ve artan rekabet doğrultusunda sürekli gelişim çabası içerisindedir.

Vizyonumuz

Sürekli gelişme ve yenilikçi bir yaklaşımla, müşterinin talep ettiği kaliteli ürünü, doğru zamanda ve uygun fiyatla sunarak, sektörde lider konuma sahip olmaktır.

Misyonumuz

Şirketimizin temel değerleri doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden, müşteri odaklı çalışmalarını sürdüren ve küreselleşen dünyaya ayak uyduran bir firma olarak uzun yıllar sektörde faaliyetlerimizi sürdürmektir.

Kalite Politikamız

Vizyon, misyon ve temel değerlerimiz doğrultusunda, sürekli gelişme ve yenilenmeyi ön planda tutarak, üründe ve hizmette, müşterilerimizin talep ettiği yüksek kalite standardı çizgisini sürdürmektir.
   
Anasayfa Hakkımızda Teknik Dökümanlar Bayi ve Servisler İletişim
Site Created By Netürk Copyright 2009 © SOLAX Her hakkı saklıdır.
Bu Sitenin İçeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirketimiz sorumlu tutulamaz...